Ona a on v objatí

Autor: Milan Zeman | 23.7.2017 o 14:22 | Karma článku: 3,98 | Prečítané:  459x

Zoznámili sa v malej továrni na výrobu komponentov pre automobilový priemysel. Ona pracovala, ako obchodná referentka a on mal na starosti kontrolu výrobkov pred ich expedíciou.

Pracovne sa teda stretávali pomerne často a ich spolupráca fungovala bez akýchkoľvek problémov. Asi po roku spolupráce on, teda Michal navrhol svojej kolegyni, pani Lenke tykanie a ona jeho ponuku s milým úsmevom prijala.

Ich pracovný vzťah sa každým stretnutím spontánne posúval k priateľstvu. Lenka vždy privítala Michala žiarivým úsmevom a pokiaľ im to čas dovolil prehodili spolu zopár viet. Občasné spoločné obedy v závodnej jedálni boli pre nich príležitosťou, aby poodhalili svoje súkromia. Týždne a mesiace plynuli a Lenkin a Michalov vzťah bol čoraz viac dôvernejší. Po každom, aj keď krátkom stretnutí sa nevedeli dočkať toho nasledujúceho. A tak Michal jedného dňa nabral odvahu a navrhol Lenke stretnutie. Asi na tretí, alebo štvrtý pokus sa našiel pre oboch vhodný termín a nakoľko obaja boli športovo založení, dohodli sa na prechádzke prírodou.

S malými batôžkami na chrbtoch, za prítomnosti slnečného počasia vykročili popri horskom potoku do neveľkej doliny. Rozprávali sa o všetkom čo ich napadlo. O spoločnosti, svojom detstve, deťoch i vnúčatách. Neskôr trochu filozofovali o tom, prečo je na svete toľko utrpenia a prečo sú ľudia nešťastní a zlí. Rozprávali sa aj o hodnotách, ako sú šťastie, láska a sloboda. Obaja sa počas rozprávania dobre cítili a napĺňalo ich poznanie, že majú veľa spoločných názorov. Chvíľami sa zastavili, pozreli si do očí a milo sa na seba usmiali.

V jednom momente Michal jemne položil svoju pravú ruku na Lenkino rameno. Po krátkom vzrušujúcom napätí Lenka chytila Michala okolo pása, otočila sa k nemu a nežne ho pobozkala na líce. Nastalo ticho, počuť bolo len upokojujúce zvuky tečúceho potoka a šum lesa. Obaja stíchli a pomaly kráčali malebnou dolinou ďalej. Ticho prerušil až Michal v momente, keď ukázal na malú trávnatú čistinku vedľa potoka. Obaja sa na seba pozreli a o chvíľu už pohodlne sedeli na mäkkom trávniku, pozerajúc krištáľovo čistú vodu potoka. Najskôr prstami a potom celými dlaňami sa spojili ich ruky. Pozreli na seba a Michal sa spýtal: „Myslíš, že treba niečo povedať?“Lenka sa len jemne a milo usmiala, slzy jej stekali po lícach a tichým hlasom odpovedala: „Nie Miško, nemusíš, ja to cítim“. Vzápätí si padli do náručia a splynuli v jednu Dušu. Nie, nebola to erotika, bola to Božská energia pretekajúca ich telami, ktorá ich napĺňala nekonečným šťastím.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Dcéru našla v nemocnici so zlomenou nohou. Tvrdia, že si to urobila sama

Po odbere krvi ostala mesačnej Liliane modrina na päte a zlomená stehenná kosť.

DOMOV

Plavčan zostane ministrom do konca augusta

SNS neodpovedala, či je za otáľaním vyčkávanie na koaličnú radu.

BRATISLAVA

Už je známe, čo všetko vyrastie na mieste bývalého PKO

Na Dvořákovom nábreží bude pokračovanie River Parku.


Už ste čítali?